Gate.io Şikayet

Gate.io nedir

Gate.io kripto borsası hakkında genel sonuçlar

Özet

Hala gate.io Güvenli mi diye merak ediyorsanız? O zaman muhtemelen bu platformun güvenilirliğinden şüphe ediyorsunuzdur. Bu nedenle, hala bir kripto para birimi platformu arıyorsanız, 2018’de kurulan marj ticareti endüstrisindeki bir başka lider kripto para birimi ticaret platformu olan PrimeX BT’ye de göz atmalısınız. Platform, bitcoin ve geleneksel finansal varlıkların alım satımına izin verir. Kullanıcılar, bitcoin’i teminat olarak kullanarak kripto para birimi, Forex, endeksler ve emtialar dahil olmak üzere çeşitli piyasalarda işlem yapabilirler. Yalnızca kripto para birimine değil, aynı zamanda geleneksel varlıklara da odaklanmak istiyorsanız harika bir çözüm.

Overall
3.9
 • Sipariş yürütme
 • Yatırım araçları
 • Ödeme metodları
 • Ücretler
 • Mobil uygulama
 • Ticaret platformu
 • Düzenleme
 • Destek
Sending
User Review
4 (1 vote)

Pros

 • Geniş kripto para yelpazesi
 • Yaklaşık 50 fiat para birimini kabul eder.
 • Gelişmiş ticaret özellikleri
 • Makul işlem ücretleri

Cons

 • ABD’de belirsiz statü
 • Kötü İngilizce
 • Uygun değil
 • High deposit fees
 • No fiat withdrawals

2013 yılında kurulan Gate.io, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir ve önde gelen birçok dijital varlığın alım satımıyla ilgili hizmetler sunmaktadır. 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla, en güvenli ve en güvenilir küresel kripto para platformlarından biri olarak kabul edilir ve CoinGecko da likidite ve işlem hacmi açısından sürekli olarak ilk on kripto para borsası arasında yer almıştır.

Gate.io nun en büyük kripto varlık seçeneklerinden birini ve merkezi olmayan finans, araştırma ve analitik, risk sermayesi yatırımı, cüzdan hizmetleri, laboratuvarlar ve daha fazlGate.io Hizmetleri

Gate.io HizmetleriGate.io Hizmetleri

Gate.io, daha az bilinen kripto para birimleri satın almak isteyen deneyimli tüccarlar arasında oldukça iyi kurulmuş bir borsadır. Mevcut 1.300’den fazla kripto para birimine sahiptir ve ayrıca bazı ülkelerde marj ticareti gibi gelişmiş ticaret özellikleri sunar. Gate.io nasıl ve platformun hangi hizmetleri sağladığı ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki tam listeye göz atabilirsiniz:

 1. 1000’den fazla varlıkla işlem yapabilme.
 2. Süper güvenli SSL.
 3. Çevrimdışı Bitcoin Cüzdan teknolojisi.
 4. Kripto para birimleri için anında para yatırma ve çekme.
 5. İki faktörlü kimlik doğrulama.

Platformun yetenekleri ile kullanıcılar harika bir hizmete erişebilir.

Gate.io giriş: kripto para borsası nasıl kullanılır

Gate io’nun saldırganlar tarafından saldırıları önlemek için kimlik doğrulamasına sahip olduğunu belirtmek gerekir. Genel olarak, gate.io’nun şaşırtıcı bir ürün yelpazesine sahip bir kripto para birimi değişimi olduğunu belirtmek gerekir. Kullanıcılar yalnızca çok çeşitli kripto para birimleri alıp satmakla kalmaz, aynı zamanda varlıklardan faiz kazanmanın çeşitli yolları da vardır.

Gate.io’nun sağladığı özelliklerden bazıları şunlardır:

Kripto verileri. Piyasa duyarlılığını ve iyimserlik seviyelerini gösteren Korku ve Panik Endeksi de dahil olmak üzere piyasa verileri.

Kripto para ticareti. Gate.io, spot ticaret, eşler arası ticaret ve gelişmiş ticaret araçları sunar. ABD dışındaki kullanıcılar kaldıraçlı tokenlara ve marj ticaretine de erişebilir.

Faiz kazanın. Likidite ekleyerek, kripto para ödünç vererek ve diğer ürünleri kullanarak faiz kazanın. Geleneksel tasarruf hesaplarından daha yüksek APY öderler, ancak aynı zamanda daha yüksek risk taşırlar.

NFT ticareti. Gate.io, kullanıcıların değiştirilemeyen tokenlar (NFT’ler) oluşturabileceği ve ticaretini yapabileceği bir NFT pazarı sağlar. NFT ler sanat, spor koleksiyonları, müzik ve oyun varlıkları gibi çeşitli öğelerin dijital sahiplik sertifikaları dır.

PrimeXBT Sıralaması

Kullanıcılar Gate.io platformuna yalnızca Banxa, MoonPay veya Simplex gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanarak fiat para yatırabilir. Banka transferleri Legend Trading tarafından gerçekleştirilir. Ücretler değişiklik gösterir ve bu üçüncü taraf platformların çoğu ek kimlik doğrulaması gerektirir. Bazılarının çevrimiçi olarak karışık incelemelere sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle dikkatli ilerlemeye değer.

‘Müşterinizi tanıyın’ (KYC) sürecini tamamlamadan para yatırmak mümkündür, ancak bu tavsiye edilmez. Doğrulama süresini tamamlayana kadar para çekemezsiniz. Doğrulama sadece zaman almakla kalmaz, aynı zamanda ABD vatandaşlarının bu hizmeti kullanıp kullanamayacağı da tam olarak belli değildir. Sonuç olarak, zor kazandığınız paranızı platforma teslim etmeden önce çemberlerden atlamak daha iyidir. Kimse erişimi olmayan varlıklara sahip olmak istemez.

Gate.io’nun, hesabınıza iki yıl boyunca giriş yapmadığınız takdirde kripto paranıza el koyma hakkını saklı tuttuğunu da belirtmek gerekir. Gate.io, hüküm ve koşulları uyarınca hayır kurumlarına bağışta bulunabilir. Eğer bir al ve tut yatırımcısı isenız, varlıklarınızı başka bir yerde tutmanız akıllıca olacaktır.

Kripto borsaları güvenliği

Gate.io ne kadar güvenilir

Birçok kullanıcı gate.io hakkında merak ediyor ne kadar güvenilir bu platform ve üzerinde işlem yapmaya değer mi? Gate.io güvenilirdir – bu nedenle platform, kâr elde etmekten çok güvenlik özelliklerine odaklanır. CER, siber güvenlik açısından en güvenli kripto para borsaları ndan biri olarak değerlendiriyor.

Kullanıcı Yorumlar

Gate.io Kullanıcı Yorumlar

Platformun incelemeleri çeşitlidir, hem olumlu hem de olumsuz olanlar vardır. gate.io şikayet çoğu zaman destek ekibinin yetkinlikten yoksun olduğu gerçeğiyle ilgilidir. İşte incelemelerden biri, örneğin:

“İyi bir platform, ancak müşteri hizmetleri ile iletişim eksikliği var, örneğin: sorgunuz / sorununuz dinlenebilir, ancak daha sonra sorununuz açıkça tutulmadan temsilciden temsilciye aktarılır. Sorunun tüm temsilciler için açık olması gerekiyor, bu nedenle temsilcilerin aktarılması gereken bilgileri gerçekten not edip etmedikleri veya kullanıcı rahatlığı için sadece standart temsilci konuşması olup olmadığı merak ediliyor ve para çekme / yatırma işlemleri için işlem süreleri korkunç.”

Bazı kullanıcılar da platformun uygunsuzluğuna dikkat çekiyor, örneğin:

“Web sitesini kurmak ve çalıştırmak için gezinmek son derece zor ve kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi eğitimler aramanız gerekiyor. Saçma gibi görünüyor, ancak örneğin vakfa erişmek için sık sık şifrenizi kurtarmanız ve düzenli olarak bu prosedürden geçmeniz gerekiyor.”

Olumlu taraftan bakacak olursak, kullanıcılar şunları belirtiyor:

“Bu platform çok istikrarlı ve mevcut tüm kripto para birimlerini sunuyor. Düzeni harika. Ben de diğerleri gibi bir sorun yaşadım. Bir para yatırma talebinde bulundum ve işleme alındı ancak bakiye de görünmedi. Çok endişelendim, ancak bir bilet gönderdikten sonra gate.io sorunu bir saat içinde çözdü. Bu platformun dakikada tam anlamıyla yüz binlerce işlem gerçekleştirdiğini unutmayın. Sorunu çözdüler ve gecikmeyin demek istediler.”

Gate.io şikayet?

Gate.io şikayet

Kullanıcıların şikayetleri çoğunlukla platformun çok yüksek bir ücrete sahip olmasıyla ilgilidir. Çoğu kripto para borsası gibi Gate.io da itibari para (geleneksel para) cinsinden para yatırma işlemleri için bir ücret almaktadır. Para yatırma ücreti, ödemeyi hangi üçüncü tarafın işlediğine bağlı olarak değişir. Ancak Gate.io’nun para yatırma ücreti diğer platformlardan daha yüksektir ve bu durum kullanıcıların şikayetlerine neden olmaktadır. Para çekme ücreti, hangi kripto paranın çekildiğine bağlıdır, ancak diğer borsalarla tutarlıdır. Gate.io’dan fiat para çekmek mümkün değildir.

Kullanıcı memnuniyetsizliğinin nedeni, örneğin, ABD doları karşılığında 500 $ bitcoin (BTC) satın alırsanız, komisyonun 0,001 BTC (yaklaşık 40 $) kadar yüksek olabilmesidir. Bu aslında çok fazla ve bu tür komisyonlar hiçbir yerde bulunamıyor.

Sık Sorulan Sorular

Gate.io ne demek?

Bu, kullanıcıların çok sayıda kripto para birimi ve jeton ticareti yapabileceği merkezi bir kripto para birimi değişimidir.

Gate.io giriş?

Kayıt olmak için sadece kendiniz hakkında bazı veriler sağlamanız gerekir: İsim, e-posta adresi, telefon numarası.

Gate.io bir aldatmaca mı?

Şirketin incelemeleri karışıktır, ancak genel olarak güvenilirdirler. Platform, yüksek düzeyde güvenlik ve güvenilirlik sağlayacaktır.

Gate.io sosyal ticaret sunuyor mu?

Platformun web sitesinde sosyal ticaret olanakları sunup sunmadığına dair hiçbir bilgi yoktur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yukarı kaydır